LG Electronics Türkiye Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, global bir marka olarak durumunu daha da güçlendirmeye devam etmektedir. http://www.lg.com/tr

LG Sirius Deluxe Inverter V benzersiz bir yaz konforu sunuyor

« Geri
|

Sıcaklar başlamadan klimanızı alın, yaza serin bir giriş yapın

 LG Sirius Deluxe Inverter V

benzersiz bir yaz konforu sunuyor

 

LG Electronics’in inovatif kliması Sirius Deluxe Inverter V, aniden bastıran sıcakları bu yaz evinizden uzak tutacak, yaza rahat ve serin bir giriş yapmanızı sağlayacak. En yeni teknolojisi ile yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip Sirius Deluxe Inverter V, ile kullanıcılar klimanın harcadığı enerji miktarını gerçek zamanlı olarak izleyebiliyorlar. Sirius Deluxe Inverter V, bu özelliğinin yanında sahip olduğu yüksek A++ enerji verimliliği sayesinde kullanıcılara tam bir kontrol ve enerji tasarrufu sağlıyor. 

Sirius Deluxe Inverter V, 15Hz daha azaltılmış titreşim seviyesi ve yüzde 20 azaltılmış tork kontrolüne sahip gelişmiş kompresör teknolojisi sayesinde çok daha sessiz ve çok daha yüksek performansta çalışıyor. Yaşam ortamlarına eşsiz ve doğal bir hava akımı sağlayan Sirius Deluxe Inverter V, daha verimli büyük fanı ve yüksek basınç üreten kanatçık özellikleriyle iç ünite hava akış oranını yüzde 15 iyileştirirken, fanın tükettiği enerjiyi de yüzde 24 oranda azaltıyor. Touch Soft Air özelliği ile sağlanan dolaylı hava akımıyla yaz döneminde doğal bir serinlik, kış döneminde ise her noktada eşit ısınma sağlıyor. 9 metre uzaklıktan bile hissedilebilen güçlü uzun hava akımı ile de yaz sıcaklarında vazgeçilmeziniz olmaya aday. Ayrıca şık tasarımıyla mekanlara tarz katıyor. 

 

LG Electronics Hakkında

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında toplam 119 lokasyonda 82.000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor. 2013 yılında dünya çapındaki satış rakamı 53.10 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Beyaz Eşya & iklimlendirme ve Otomotiv Malzemeleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, mobil cihazlar, klimalar, çamaşır makineleri ve buzdolabı konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. Aynı zamanda 2014 ENERGY STAR Yılın Partneri olan LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere www.lg.com/tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
İlgili Görseller