Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

ABank’tan “VOV” dedirten hesap

« Geri
|

İlk 60 gün için %12,50'lik “Hoş geldin faizi” 

ABank’tan “VOV” dedirten hesap

ABank’ın, günlük vadeli mevduat özelliklerine sahip tasarruf hesabı olan yeni ürünü VOV, ilk 60 gün için %12,50’lik Avantajlı Hoş Geldin Faizi sunuyor. ABank'ın VOV hesabı, kullanıcılarına vade bekleme derdi olmadan, istendiği an para yatırabilme ya da vadeyi bozmadan para çekebilme imkânı da sağlıyor.

Vadesiz mevduatın rahatlığını vadelinin faiz kazancıyla birleştiren VOV’un en büyük özelliklerinden biri, faiz getirisini günlük kazandırıyor olması. VOV Hesap, aynı zamanda günlük bankacılık işlemlerinizi tek hesaptan yürütebilme imkânı da sağlıyor.

Ayrıca VOV Hesap ile vadeliniz bozulmadan havale/EFT, otomatik ödeme işlemleri gerçekleştirirken bireysel kredi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı ödemeleri de yapılabiliyor. Bununla birlikte VOV’un tanımlandığı vadesiz hesap, ATM’den görüntülenebiliyor, hesaptan para çekilebiliyor ya da hesaba para yatırılabiliyor.

30 Eylül’e kadar %12,50’lik Avantajlı Hoş Geldin Faizi

ABank, müşterilerini VOV Hesap’la tanıştırmak için 30 Eylül 2015 tarihine kadar oldukça cazip bir kampanya başlattı. Bu tarihler arasında ABank’ta VOV hesabı açtıranlar, ilk 60 gün için %12,50 oranlı Avantajlı Hoş Geldin Faizi’nden yararlanıyor. Avantajlı Hoş Geldin Faizi, hesabın açılması ile başlıyor ve faiz oranı 60 gün boyunca sabit kalıyor. Avantajlı faiz oranından yararlanabilmek için minimum 2 bin TL bakiye ile hesap açılabiliyor ve 500 bin TL’ye kadar ürünün tüm özelliklerinden faydalanılabiliyor. Üstelik 6 ay boyunca hesap işletim ücreti ve internet bankacılığından yapılan EFT ve havalelerden ücret alınmıyor.

VOV Hesap’la tanışmak, ilk hesap açılışındaki avantajlardan ve birbirinden cazip imkânlarından yararlanmak için en yakın ABank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Görseller