Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

ABank’tan Mevduat Biriken Hesap

« Geri
|

Para biriktirememekten şikayet edenler için yeni bir ürün tasarladı

ABank’tan Mevduat Biriken Hesap

ABank, para biriktirmeyi kolaylaştıran yeni bir ürün sundu: Mevduat Biriken Hesap. İster ABank Bonus Card’dan ister mevduat hesabından verilecek bir talimatla istenilen miktarı her ay Mevduat Biriken Hesaba aktaran ABank, tasarrufu kolaylaştırırken, yüksek faiz imkanı da sunuyor.

TL, USD veya Euro döviz seçenekleri ile açılabilen Mevduat Biriken Hesabın tüm döviz cinsleri için vadesi 3,4 ya da 5 yıl olabiliyor. Vade süresi içerisinde isteğe bağlı olarak düzenli ödeme tutarlarını değiştirme imkanı bulunan Mevduat Biriken Hesap, ABank şubelerinden açtırılabiliyor.

TÜİK’in Aralık 2014’te 23,02 olan tasarruf etme ihtimali endeksi Ocak 2015 itibarı ile %2,9 oranında artış göstererek 23,69’a yükseldi. Bu artış, tüketicilerin gelecek 12 aylık dönemde tasarruf etme ihtimallerinin bir önceki aya göre arttığını gösteriyor.

İlgili Görseller