real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Real’den Minik Öğrencilere Destek

« Geri
|

Real’den Kırtasiye Ürünü Alışverişi Yapanlar, Soma’daki Öğrencilere Destek Oluyor

Real’den Minik Öğrencilere Destek

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri’nden yapılan her kırtasiye ürünü ve okul çantası alışverişi, Soma’da okuyan miniklere okul malzemesi yardımı olarak geri dönüyor. Yardım kampanyası 1- 11 Ekim tarihleri arasında devam edecek.

Türkiye’nin altı ilinde 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri, “Her Ürün Bir Destek” kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, okul ihtiyaçlarını Real’in çanta ve kırtasiye bölümündeki birbirinden renkli, her yaş ve bütçeye uyan ürünlerle karşılayan tüketiciler, aynı zamanda aldıkları her ürün başına bir ürün de Soma’da okuyan öğrencilere hediye etmiş olacaklar.

Hedef Soma Cenkyeri İlköğretim Okulu’nun Tüm Öğrencilerine Yardım

1-11 Ekim 2015 tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında toplanan ürünlerle, Manisa’nın Soma İlçesi’nde bulunan Cenkyeri Cumhuriyet Ortaokulu’nun tüm öğrencilerinin okul çantası, defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve cetvel ihtiyaçları karşılanacak. Cenkyeri Cumhuriyet Ortaokulu’nun toplam 170 adet öğrencisi bulunuyor.

Tüm Okul İhtiyaçları Real’de

Real Hipermarketleri’nde, anaokulu çağından ortaöğretim dönemi sonuna kadar bir öğrencinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürün uygun fiyatlarla tüketicileri bekliyor. Real’in kırtasiye bölümünde çantadan deftere, cetvelden silgiye her türlü ürün öğrencileri bekliyor. Ayrıca Real’in tekstil bölümünde okul gömlekleri, okul pantolonları, hırka, t-shirt, eşofman gibi ürünlerle spor ve klasik okul ayakkabıları her keseye uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.