Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

ABank Anadolu Efes’e Desteğini Sürdürüyor

« Geri
|

ABank Anadolu Efes’e Desteğini Sürdürüyor

ABank, Türkiye ve Avrupa kupalarında kazandığı başarılar ve yetiştirdiği basketbolcular ile basketbola olan ilginin artmasında önemli pay sahibi Anadolu Efes Spor Kulübü’ne desteğini sürdürüyor. ABank, partnerlik anlaşmasını yenileyerek 3 yıl daha Anadolu Efes’e destek kararı aldı.

ABank ile uzun yıllardır süren işbirliğinin devam etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün, kurulduğu günden bu yana çok büyük başarılara imza attığını ve bu başarılarda ABank’ın hep yanlarında olarak büyük katkılar sağladığını söyledi.

ABank’ın başarı yolculuğunda Anadolu Efes ile kol kola yürümekten gurur duyduklarını belirten ABank Genel Müdürü Meriç Uluşahin de "ABank olarak odaklı bankacılığa, takım olmaya, başarıya ve bu başarıyı paydaşlarımızla paylaşmaya değer veriyoruz. Anadolu Efes de Türk sporunda bu değerlerin en önemli temsilcilerinden biri. Bankacılıkta gitmek istediğimiz yol, tıpkı basketbol gibi mücadele ve başarı odaklı. Bu nedenle Anadolu Efes’in en önemli destekçilerinden biri olmaya devam ediyoruz” dedi.

ABank, 22 Ekim’de Abdi İpekçi Spor Salonu’nda EA Emporio Armani Milano ile yapılan Euroleague karşılaşmasında “Pembe Top Sahada Etkinliği” nedeniyle 25 kadın çalışanını misafir etti. Tüm dünyada “Meme Kanseri Farkındalık” ayı olarak kutlanan Ekim ayında düzenlenen projenin hava atışını başarılı oyuncu Bergüzar Korel gerçekleştirdi.
İlgili Görseller