Ödeal Mobil telefonları tahsilat aracına çeviren ödeme sistemi şirketi http://www.ode.al/

Ödeal Üye İşyerleri Artık Kredi Kartına Taksit Yapabiliyor

« Geri
|

Ödeal Üye İşyerleri Artık Kredi Kartına Taksit Yapabiliyor

Esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlara cep telefonlarından kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sağlayan Ödeal İşyerim uygulaması, üye işyerlerine artık taksit seçeneği de sunuyor. 

Akıllı cep telefonlarına indirilerek, cep telefonlarını birer POS cihazına çeviren, böylelikle esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlara, herhangi bir sabit maliyete katlanmak zorunda kalmaksızın kredi kartı ile tahsilat yapma olanağı tanıyan Ödeal İşyerim, artık taksit seçeneği de sunuyor. Ödeal İşyerim üyeleri ya da uygulamayı yeni indirecek işyerleri, 3 Kasım 2015 tarihi itibari ile sattıkları ürün ya da hizmetlerin bedelini 2-3-6 ya da 9 taksite bölebiliyorlar. Böylelikle, Ödeal İşyerim kullanarak, POS’ların neden olduğu aylık kotalar ve sabit maliyetlere katlanmak zorunda kalmayan küçük işletmeler, taksit avantajıyla da iş potansiyellerini artırıyorlar.

9’a Varan Taksit İmkanı

3 Kasım 2015 itibariyle hayata geçen taksit sistemiyle, kredi kartlarına, 2-3-6 ve 9 taksit imkanı sunuluyor. İşletmeler, tahsilat esnasında uygulama içinden taksit sayısını belirleyebiliyorlar. 

 

Ödeal İşyerim “Kahraman Bakkal”ın Yanında

Amacının küçük esnafın hayatını kolaylaştırmak olduğunu söyleyen Ödeal İşyerim Kurucu Ortağı Fevzi Güngör “Mikro işletmeler, bireysel olarak satış yapan ya da hizmet sunanlar maliyetleri, komisyon oranları ve aylık satış kotaları nedeniyle bankalardan POS almakta sıkıntı yaşıyorlar. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen birçok müşteriye olumlu yanıt veremiyorlar. Ödeal İşyerim ile, ticaret yapan her kişi ya da kurum için benzersiz bir ödeme platformu kurduk. Akıllı Cep telefonlarını tıpkı POS cihazı gibi ödeme alan ya da yaptıran bir cihaza dönüştürdük. Bu cihazla, küçük esnaf hem herhangi bir sabit maliyet olmaksızın kredi kartlı ile tahsilat yapabiliyor, hem de taksit başta olmak üzere bambaşka ayrıcalıklara kavuşuyor. Bu sayede küçük esnafın hayatta kalması kolaylaşıyor” dedi.
İlgili Görseller