Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

ABank’ın Üç Para Birimli Mevduat Hesabı Faizden ve Kurdan Kazandırıyor

« Geri
|

İstendiğinde faiz kaybı olmadan farklı para birimlerine geçiş imkanı sunuyor… 

ABank’ın Üç Para Birimli Mevduat Hesabı Hem Faizden Hem Kurdan Kazandırıyor

ABank, yeni ürünü Üç Para Birimli Mevduat Hesabı’nı müşterileriyle buluşturuyor. Türk Lirası Amerikan Doları, Euro, Sterlin, Altın veya İsviçre Frangı döviz cinslerinden istenilen üç para birimi ile açılabilen ABank’ın Üç Para Birimli Mevduat Hesabı’nda seçilen döviz cinsleri arasında günlük işleyen faiz kaybedilmeden istenilen anda sınırsız adette para birimi değişikliği ve dönüştürme işlemi yapılabiliyor.

Döviz piyasalarındaki hareketlilikten yararlanma imkanı sunan Üç Para Birimli Mevduat Hesabı’nda seçilen döviz cinsleri için hesap açılışında belirlenen faiz oranları, para birimleri arasında geçiş işlemleri yaparken kaybedilmediği, vade sonuna kadar geçerli olduğu için hem faizden hem kurdan kazanılıyor. 32-60 gün vadesi olan hesapta aynı gün içinde de birden fazla dönüştürme yapılabiliyor.
İlgili Görseller