real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Real Fırsatlarını Kaçıranlar Üzülüyor

« Geri
|

Real Fırsatlarını Kaçıranlar Üzülüyor

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri, 16-30 Kasım tarihli “Kaçırma Üzülürsün” kampanyası çerçevesinde 19,90 TL değerindeki Fonemax selfie çubuğunu 5,90 TL’ye, 34,90 TL değerindeki Modaliste tek kişilik nevresim takımını 22,90 TL’ye, 44,90 TL değerindeki Modaliste çift kişilik nevresim takımını ise 27,90 TL’ye satışa sunuyor.

Real’de Çok Alan Çok Kazanıyor

Real Hipermarketleri’nde ayrıca, 30 Kasım’a kadar devam edecek “Çok Al Çok Kazan” kampanyası çerçevesinde, pirinçten makarnaya, tavuk, balık etten peynir çeşitlerine, çay, kahveden meyveye, tatlıya onlarca farklı ürün grubunda, çoklu alımlarda ekstra indirimler uygulanıyor. Fiyat avantajları, çoklu alımlarda farklı oranlarda indirimler şeklinde sunuluyor.

Real Hipermarketleri’nin her iki kampanyası da 30 Kasım tarihine kadar, tüm Real mağazalarında devam ediyor.
İlgili Görseller