real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Yılbaşı Hazırlığı Real’de Yapılır

« Geri
|

Yılbaşı Hazırlığı Real’de Yapılır

 İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri’nde yeni yıl coşkusu yaşanıyor. Real’in yılbaşı sepetinin yanı sıra, yılbaşı ağaç ve süslerinden zücaciyeye, elektronik eşyalardan tekstil ürünlerine yüzlerce çeşit ürün ve markada özel indirimler sunuluyor. Yılbaşı’nda çocukları da unutmayan Real, yeni yılda çocukların yüzünü güldürmek isteyen tüketicilere uygun bütçeli alternatifler sunuyor.

Real’in 1-15 Aralık tarihlerine özel “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasında ise, ahşap duvar saatleri ve Laves led ampüller çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Real Yılbaşı Sepetlerinde Yüzde 40 Fiyat Avantajı

Real Hipermarketleri, yılbaşına özel olarak hazırladığı sepetlerde gazlı ve gazsız içeceklerden kahveye, çikolata ve bisküviye onlarca çeşit atıştırmalığı yüzde 40 fiyat avantajıyla, 36, 90 TL’ye satışa sunuyor. Real’in yılbaşı sepeti içerisinde, 1 litrelik Coca-Cola Zero, Nestea, Schweppes Mandalina, Lipton Ice tea Şeftali, Cappy Pulpy, Çamlıca Gazoz, San Pellegrino Pet Şişe, 250 mil Redbull Editions Enerji İçeceği, Burn Enerji İçeceği, 200 ml’lik Rival Yemekten Sonra, 300 ml’lik Tedi Cam Şişe, 2 adet 200 ml’lik Damla Maden Suyu’nun yanı sıra, 100 gramlık Nescafe Classic Eko Paket, Ülker Rodeo, Ülker Dankek, Ülker Çizi, Toblerone, 7 Days Kakaolu Kruvasan, Snickers, Sagra Çikolata, Ruffles Max Barbekü Aile Boy, Chips Master Aile Boy ve Peyman Dorleo Klasik Mix Kuruyemiş bulunuyor.

Real Yılbaşı Kataloğunda Birbirinden Cazip Fırsatlar

Real’in yılbaşı kataloğunda yer alan, yılbaşı ağaçlarından süslerine, yeni yıla özel mumluklardan kar spreylerine yılbaşı atmosferini yansıtacak yüzlerce ürün indirimli fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca, zücaciye ürünleri, kişisel bakım ve temizlik ürünleri, küçük ev aletleri, elektronik eşyalar, tekstil ürünleri, ayakkabılar, cips, kuruyemiş, şarküteri ürünleri ve etler de özel indirimlerle sunuluyor.

Yeni yılda çocukları da unutmayan Real, çocuklarına yeni yıl armağanı almayı planlayan müşterilerine cazip fırsatlarla eğlendirici ve eğitici oyuncaklar sunuyor.

Kaçırma Üzülürsün Kampanyası Devam Ediyor

Real Hipermarketleri’nin Eylül ayından bu yana düzenlediği “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasının 1-15 Aralık ürünleri ise Ahşap Duvar Saati ve Loves Led Ampul. Ahşağ oval ve yuvarlak duvar saatleri 29,90 TL yerine 9,90 TL’den, Laves Led Ampul ise 7,90 TL yerine 4 TL’den satışa sunuluyor.

 Türkiye’de 1998 yılından bu yana hizmet veren real,- Hipermarketler Zinciri, İstanbul (Kartal, Beylikdüzü, Ümraniye, Fulya, Merter, Bayrampaşa), Ankara (Bilkent, Etlik), Kocaeli (İzmit, Gebze) Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 13 mağazası ile “Koşusuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle hizmet veriyor. Önceliği gıda güvenliği olan real,- , kaliteli ürünleri çok hesaplı fiyatlarla satışa sunma stratejisi, güler yüzlü ve hızlı servisi, ortalama 9.600 metrekare lik alışveriş alanı, ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan hipermarket içi düzenlemeleri ve ekstra hizmetleri ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. https://facebook.com/realhipermarketleri - https://twitter.com/RealTurkiye - https://instagram.com/realhipermarketleri

İlgili Görseller