Veeam Modern veri merkezleri için kesintisiz veri koruma sağlayarak yenilikçi çözümler sunar http://www.veeam.com/tr/

VeeamON Tour Türkiye 2015’te kesintisiz çalışmanın sırları açıklandı

« Geri
|

VeeamON Tour Türkiye 2015’te kesintisiz çalışmanın sırları açıklandı

VeeamON Tour Türkiye 400’ün üzerinde sektör liderini bir araya getirerek BT’nin erişilebilirlik sorunlarını masaya yatırdı.

Istanbul, Türkiye: VeeamON Tour 2015 – 8 Aralık 2015: Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software, BT uzmanları ve sektör liderlerini bir araya getirmek üzere Kasım ayında düzenlediği VeeamON Tour etkinliğinde modern kesintisiz çalışma dünyasında organizasyonların uğraşmak zorunda oldukları erişilebilirlik problemlerini ve daha rekabetçi olabilmek adına kesintisiz çalışma açığını kapatmanın neden hayati önem taşıdığı tartışıldı. Veri kullanılabilirliği sorunları ve Always-On Business™'ı etkinleştirmelerine yardımcı olacak müşteri başarı hikayelerine dayalı, uygulanabilir çözümlerin paylaşıldığı etkinlikte, Veeam’in kesintisiz çalışma çözümleri ve yeni Veeam Availability Suite v9™’un tüm özellikleri paylaşıldı.

Microsof, NetApp, HP ve Vmware ana sponsorluğunda gerçekleşen VeeamON Tour Türkiye 2015’e Veeam iş ortakları, distribütörleri, müşterileri ve 400’ün üzerinde sektör profesyoneli katıldı. VeeamON Tour Türkiye 2015’te şirket, sanallaştırma ve bulut için tasarlanan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümleri gerçek hayattan örneklerle anlattı. Katılımcılar ürün ve hizmetlerle ilgili sunumların yanı sıra, şirketlerin Veeam ile yüksek hızda veri kurtarma ve veri kaybını önleme konusunda elde ettikleri başarı hikâyelerini dinleme olanağı da buldular.

Etkinlikte söz alan Veeam Software EMEA Başkan Yardımcısı Olivier Robinne, modern şirketlerin tüm yıl boyunca istedikleri her an ve her yerden ihtiyaç duydukları uygulama ve veriye erişmesinin ne kadar önemli olduğunu anladıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “İş sürekliliği ihtiyacı konusunda istatistikler de bizi destekliyor: CIO'ların yüzde 82'si, geleneksel yedekleme çözümlerinin sağladığı kesintisiz çalışırlık düzeyi ile kullanıcıların talepleri arasında bir uçurum olduğunu belirtiyor.[1] İstanbul’daki VeeamON Tour’da kurumların bu açığı kapatmalarına, olası kesinti ve veri kayıplarının önüne geçerek bunu sıfır düzeyine indirmelerine yardımcı olacak çözümleri sunduk. ”

Etkinlikte söz alan Hewlett Packard Enterprise Storage Ülke Müdürü İlker Rodoplu, çözüm ortakliklarının Veeam Software ile Türkiye’de gün geçtikçe arttığını belirtirken sözlerini şöyle sürdürdü: “Veeam’in geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin çok ötesine geçen yenilikçi çözümleri, Hewlett Packard Enterprise tarafından sunulan 3PAR ve StoreOnce ürün aileleri ile en güçlü şekilde entegre olarak “Modern Veri Merkezi” vizyonunu destekliyor”. İlker Rodoplu VeeamON Tour etkinliğinde Veeam’le Türkiye’de kurumlara işlerini optimize etmelerini ve verilerini güvenle yedeklemelerini sağlayacak ortak çözümlerini, iş ortaklarına sundukları katma değer ve avantajları anlatma olanağı bulduklarını söylerken, VeeamON Tour etkinliğinde bulunmaktan, son kullanıcı ve iş ortaklarının etkinliğe gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.
İlgili Görseller