Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

Dış Ticaret Finansmanına ABank Desteği

« Geri
|

ABank’ın döviz ya da dövize endeksli kredileri, kur riskine karşı da koruyor…

 Dış Ticaret Finansmanına ABank Desteği

Dış ticaret finansmanı alanındaki uzman kadrosuyla geleneksel dış ticaret ürünlerinde müşterilerine verdiği desteği sürdüren ABank, yapılandırılmış finansman ürünleri ile de dış ticaret işlemlerinde farklılık yaratıyor.

İthalatçı ve ihracatçı firmaların hem sevk öncesi hem de sevk sonrasında ihtiyaç duydukları finansmanı sağlayan ABank, ana sermayedarı The Commercial Bank ve iştiraklerinin faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki deneyim, uzmanlık ve finansal kaynaklarının gücünü Türk işadamlarıyla paylaşıyor.

İhracat ve döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunan firmalara bu faaliyetlerinin finansmanını sağlayarak rekabet güçlerini artırmak amacıyla 24 aya varan vadelerle İhracat kredisi, Eximbank kredileri, Prefinansman Kredisi ve Ülke Kredileri sağlayan ABank’ın döviz ya da dövize endeksli kredileri, kur riskine karşı da koruyor.

İlgili Görseller