Ödeal Mobil telefonları tahsilat aracına çeviren ödeme sistemi şirketi http://www.ode.al/

Kredi Kartı Kabul Etmeyen Turizm İşletmesi Kalmıyor

« Geri
|

Kredi Kartı Kabul Etmeyen Turizm İşletmesi Kalmıyor 

Küçük çaplı turizm işletmeleri ve acentelerin en büyük sorunu olan “sadece nakit kabul edebilme”, Ödeal İşyerim uygulamasıyla tarih oluyor. Cep telefonlarını birer POS cihazına çevirerek, cep telefonları üzerinden kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunan “Ödeal İşyerim” turizmcilere çözüm sunuyor. Ödeal İşyerim, herhangi bir ciro hedefi ya da ek maliyeti olmaması ile özellikle ciro hedefi nedeniyle POS almayı tercih etmeyen turizmcilerin imdadına yetişiyor.  

Cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştüren “Ödeal İşyerim” uygulaması turizmcilerin konaklama, yiyecek ve hizmet ücretlerini kredi kartı ile tahsil edememe sıkıntılarına son veriyor. Verdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen turizmciler, Ödeal İşyerim kullanmak için herhangi bir ciro hedefi yakalamak ya da ek maliyet ödemek durumunda kalmıyor. Ayrıca, turizmciler, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e düzenli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor.

Turizmciler böylelikle, konaklama, yiyecek ve hizmet ücretlerini nakit olarak vermek istememeleri nedeniyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar.

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen işletmeler ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarasını ve adını, ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.
İlgili Görseller