Beğendik 1986’da ilk özel perakende zinciri olarak kurulan Beğendik, sektöründe birçok ilki uygulayan mağaza olma unvanını taşıyor. Beğendik’in Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri ve Konya’da 41 mağazası bulunuyor. http://www.begendik.com.tr/

Beğendik’in 46. Mağazası Aksaray’da

« Geri
|

Beğendik Kalitesi, Tazeliği ve Lezzetleri Aksaraylılarla Buluşuyor

Beğendik’in 46. Mağazası Aksaray’da

Beğendik’in Aksaray’daki ilk, toplamda 46. Mağazası, Aksaray’da Kültür Park’ın önünde açıldı. Toplam 1450 metrekare olan ve 6 kasası bulunan mağazada 60 personel görev yapıyor. Yöresinden çeşit çeşit lezzetleri, özenle yetiştirilip taze olarak sunulmuş sebze ve meyveleri, sıcacık fırından çıkan unlu mamulleri, katkısız et ürünleri ve balıklar Beğendik’in Aksaray şubesinde Beğendik kalitesi ile tanışmak isteyenleri bekliyor.

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 46. mağazasını Aksaray’da açtı. 1450 metrekarelik alan üzerine kurulu olan mağazada 60 personel görev yapıyor. Her zamanki Beğendik kalitesini, tazeliğini ve lezzetini Aksaraylılara sunacak olan mağazada, balık reyonundan zücaciyeye, unlu mamullerden şarküteriye, kasaptan manava bir evin ihtiyacını karşılayacak tüm reyonlar bulunuyor.

Meyvenin Sebzenin En Tazesi, Etin En Kalitelisi Beğendik’te

Beğendik müşterileri, Aksaray Şubesi’nde sofralarına koyacakları lezzetleri, en taze, en katkısız halleriyle satın alabiliyorlar. Dalından yeni koparılmışçasına taze meyve ve sebzeler, Beğendik’in manav reyonunda Aksaraylıları bekliyor. Beğendik’in et ürünleri ise, yüzde 100 yerli üretim ve serbest dolaşan hayvanların etlerinden olması nedeniyle, her zamanki lezzetini Beğendik Aksaray Şubesi’nde de sunuyor. Beğendik’te et ve tavuk ürünlerinin yanı sıra, birbirinden taze deniz ürünlerinin sunulduğu balık reyonu da bulunuyor.

Unlu Mamullerde Tek Adres Beğendik

Tüm Beğendik mağazalarında, büyük ilgi gören unlu mamuller bölümü ise, günlük olarak üretilen bir çok farklı çeşit ekmek, pasta ve diğer unlu mamullerle damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Züccaciye’de Tek Adres Beğendik

Beğendik Aksaray mağazasında, tamamlayıcı aksesuarlardan, mutfak eşyalarına kadar bir çok ürünü bulmak da mümkün. Her zevke uygun zücaciye ürünlerinin bulunduğu bölümde, mükemmel hediye alternatifleri de yer alıyor.

Beğendik Alsaray Mağazası Adres: Taşpazar mah. 855 Park sok. no:17 Aksaray Merkez Kültür Park’ın önü

İlgili Görseller