Beğendik 1986’da ilk özel perakende zinciri olarak kurulan Beğendik, sektöründe birçok ilki uygulayan mağaza olma unvanını taşıyor. Beğendik’in Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri ve Konya’da 41 mağazası bulunuyor. http://www.begendik.com.tr/

Beğendik’in Kayseri’deki 22. Mağazası Açıldı

« Geri
|

Kayseri’ye Bir Beğendik Daha Geldi

Beğendik’in Kayseri’deki 22. Mağazası Açıldı

 Beğendik’in Kayseri’deki 22., toplamda 43. Mağazası, 17 Aralık, Perşembe günü Kayseri Yıldırım Beyazıt’ta açıldı. Toplam 1490 metrekare olan ve 6 kasası bulunan mağazada 52 personel görev yapıyor. Beğendik’in Yıldırım Beyazıt şubesinde, her zamanki Beğendik kalitesi ve lezzetleri, yöresel tatlar, özenle yetiştirilip Beğendik müşterilerine özel sunulan en taze meyve ve sebzeler, kokusuyla dahi cezbeden unlu mamuller, katkısız et ürünleri ve günlük taze balık reyonu, evlerinizi renklendirecek bin bir çeşit zücaciye ürünleri,  Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatları oluşturan şarküteri ürünleri ile sofralarınızı çeşitlendiriliyor.

Yılın Son Açılışı Kayseri’de

İlk şubesini Kayseri’de açan, perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 2015’in son mağazasını açmak için de Kayseri’yi seçti. Yıldırım Beyazıt’ta açılan mağazada, balık reyonundan zücaciyeye, unlu mamullerden şarküteriye, kasaptan manava bir evin ihtiyacını karşılayacak tüm reyonlar bulunuyor.

Meyvenin Sebzenin En Tazesi, Etin En Kalitelisi Beğendik’te

Beğendik müşterileri, sofralarına koyacakları lezzetleri, en taze, en katkısız halleriyle satın alabiliyorlar. Dalından yeni koparılmışçasına taze meyve ve sebzeler, Beğendik’in manav reyonunda Yıldırım Beyazıt şubesi müşterilerini bekliyor. Beğendik’in et ürünleri ise, yüzde 100 yerli üretim ve serbest dolaşan hayvanların etlerinden olması nedeniyle, her zamanki lezzetini Yıldırım Beyazıt Şubesi’nde de sunuyor. Beğendik’te et ve tavuk ürünlerinin yanı sıra, birbirinden taze deniz ürünlerinin sunulduğu balık reyonu da bulunuyor.

Unlu Mamullerde Tek Adres Beğendik

Tüm Beğendik mağazalarında, büyük ilgi gören unlu mamuller bölümü ise, günlük olarak üretilen bir çok farklı çeşit ekmek, pasta ve diğer unlu mamullerle damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor. Beğendik’in zücaciye reyonunda ise, her zevk ve bütçeye yüzlerce çeşit alternatif sunuluyor.

Beğendik Yıldırım Beyazıt Mağazası Adres: Yeni Mahalle Tavlusun Cad. No: 110 Melikgazi / KAYSERİ  Tel: 0352 503 14 31