Ödeal Mobil telefonları tahsilat aracına çeviren ödeme sistemi şirketi http://www.ode.al/

Ödeal Kullanıcılarının Geri Ödemeleri 3 Günde Hesaplarında

« Geri
|

Ödeal Kullanıcılarının Geri Ödemeleri 3 Günde Hesaplarında

Cep telefonlarını POS’a çevirerek kullanıcıların cep telefonları aracılığıyla kredi kartı tahsilatı yapmalarını mümkün kılan Ödeal İşyerim uygulaması, tahsilat bedellerini hızlı ödemesiyle de dikkat çekiyor. Ödeal İşyerim kullanıcıları, yaptıkları tahsilatların bedelini 3 iş gününde hesaplarında görüyorlar.

Cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştüren “Ödeal İşyerim” kullanıcılara cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ödeal İşyerim uygulamasını kullanarak cep telefonlarından tahsilat yapan üye işyerleri, bugüne kadar geri ödemelerini Cuma günleri banka hesaplarında görüyorlardı. Sistemlerini geliştirerek sürece hız katan Ödeal İşyerim, artık haftanın hangi günü işlem yapılırsa yapsın, işlem tutarını üç iş günü içerisinde kullanıcılarının hesaplarına geçiyor.

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen işletmeler ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarasını, ürün ve hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.