LG Electronics Türkiye Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, global bir marka olarak durumunu daha da güçlendirmeye devam etmektedir. http://www.lg.com/tr

Sevgilinizi, teknolojiyi eğlenceyle birleştiren LG V10 ile sevindirin!

« Geri
|

Sevgilinizi, teknolojiyi sınırsız eğlenceyle birleştiren LG V10 ile sevindirin!

Teknoloji öncüsü LG, Sevgililer Günü’nde de teknoloji tutkunlarını mutlu edecek oldukça çekici bir hediye alternatifi sunuyor. Çok fonksiyonlu “Ultra” akıllı telefon LG V10 ile bambaşka bir deneyim sizi bekliyor.

Mobil iletişim sektörünün lideri ve teknoloji öncüsü LG, 14 Şubat’ta teknoloji tutkunu sevdikleriniz için yine oldukça cazip bir hediye seçeneği sunuyor. Teknoloji ve eğlenceyi bir telefonda birleştirmeyi başaran LG, V10 ile akıllı telefonlar arasında fark yaratıyor. Daha önce hiçbir mobil cihazda görülmemiş multimedya becerileriyle göz dolduran LG V10, Sevgililer Günü’ne bambaşka bir boyut kazandıracak.

LG V10’un sahip olduğu İkinci Ekran, Çift Ön Kamera ve Manuel Video Modu gibi yeni özellikler onu pazardaki diğer rakiplerinden ayırıyor. V Serisi telefonların ilki olan LG V10, sosyal ağları yoğun kullanan insanlara gerek kullanım gerekse de yaratıcılık açısından zengin bir multimedya deneyimi sağlamak için tasarlandı. LG’nin yeni “Ultra” telefonu “LG V10 ile kendin ol” sloganı ve üstün multimedya özellikleriyle kullanıcılara yaşadıkları anı ve kendi bakış açılarını yansıtabilecekleri eşsiz bir fırsat sunuyor.

Bir akıllı telefonundan beklenen tüm fonksiyonları fazlasıyla sunan LG V10, bu Sevgililer Günü’nde teknoloji severler için en güzel hediye seçeneklerinden biri olacak…

LG V10 tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.699 TL.

İlgili Görseller