real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Sevginizi yansıtacak hediyeler Real'de

« Geri
|

Sevginizi yansıtacak hediyeler Real'de

Real Hipermarketleri, 12-18 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne özel ürünlerde indirim kampanyaları düzenliyor. Kampanya dahilinde onlarca ürün, hediyeleriyle sevgilisini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Sevgililer gününe özel hediye alternatiflerini en uygun fiyatla tüketiciyle buluşturan Real, çikolatadan kreme, şampuandan muma bir çok üründe yüzde 50'ye varan indirim avantajı sunuyor. Real sevgililer günü kampanyasıyla, sevgisinden değil bütçesinden kısanları 12-18 Şubat tarihleri arasında 6 ildeki 13 mağazasına davet ediyor.

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Kocaeli ve Konya'da bulunan toplam 13 mağazasıyla hizmet veren Real, Sevgililer Günü'ne özel kampanyalarını sürdürüyor. 13-15 Şubat arasında tüm kare ve tablet çikolatalarda bir alana bir bedava, 12-18 Şubat arasında ise parfümlerde yüzde 50, mum ve tealight ürünlerinde ise yüzde 25 indirim fırsatları sunuyor. Ayrıca, aynı tarihlerde tüm kremlerde yüzde 50, tüm şampuanlarda yüzde 30 indirim de müşterileri bekliyor. Özel fiyat avantajlarıyla sevgisinden değil bütçesinden tasarruf edenlere önemli bir alternatif olan Real, aynı zamanda devam eden Alışveriş Rengi Kırmızı kampanyasıyla da onlarca ürün seçeneğini en uygun fiyatla tüketicilerle buluşturuyor.

 

Türkiye’de 1998 yılından bu yana hizmet veren real,- Hipermarketler Zinciri, İstanbul (Kartal, Beylikdüzü, Ümraniye, Fulya, Merter, Bayrampaşa), Ankara (Bilkent, Etlik), Kocaeli (İzmit, Gebze) Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 13 mağazası ile “Koşusuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle hizmet veriyor. Önceliği gıda güvenliği olan real,- , kaliteli ürünleri çok hesaplı fiyatlarla satışa sunma stratejisi, güler yüzlü ve hızlı servisi, ortalama 9.600 metrekare lik alışveriş alanı, ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan hipermarket içi düzenlemeleri ve ekstra hizmetleri ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. https://facebook.com/realhipermarketleri - https://twitter.com/RealTurkiye - https://instagram.com/realhipermarketleri
İlgili Görseller