Hitachi Data Systems Hitachi Data Systems, BT alanında sunduğu lider ürün, çözüm ve hizmetleri ile kurumların, Büyük Veri ve Bulut dönemine hazırlanırken gittikçe ağırlaşan BT altyapı ihtiyaçlarının karşılanmasında ve BT çevikliği kazandırılmasında yardımcı olmaktadır. http://www.hds.com/

Hitachi Data Systems Ankara Ofisi Büyüyor

« Geri
|

Hitachi Data Systems Ankara Ofisi Büyüyor

Veri Depolama konusunda dünya devleri arasında yer alan Hitachi Data Systems, sektörün iki tecrübeli ismi; Volkan Derici ve Osman Öztürk’ü Ankara ekibine katarak bölgesel gücünü daha da artırdı.

Veri depolama, bulut, büyük veri ve sosyal inovasyon alanında adından söz ettiren Hitachi Data Systems’ın Türkiye organizasyonu, hızlı büyümesini sürdürüyor. Büyük Veri’nin artması ile ağırlaşan BT altyapı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Hitachi Data Systems, Ankara kadrosuna dahil ettiği Kıdemli Müşteri Yöneticisi ve Volkan Derici Kıdemli Çözüm Danışmanı Osman Öztürk ile gücünü daha da arttırmayı hedefliyor. 

Hitachi Data Systems Ankara ofisine Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak atanan Volkan Derici, Ankara Üniversitesi, Fen Bilimleri Fakültesi, İstatistik Bölümü Mezunu. DataSel Bilgi Sistemleri, IBM, HP gibi bilişim firmalarında çalışan Derici, son olarak EMC Ankara Kurumsal Müşteri Yöneticisi olarak görev aldı.

Amerika, Strayer University,  Computer Information Systems bölümü mezunu olan Osman Öztürk, Prolink’te Sistem Mühendisi ve EMC’de ise Profesyonel Hizmetler Uzmanı olarak görev aldı. Öztürk, Hitachi Data Systems Ankara’da Kıdemli Çözüm Danışmanı olarak kurumlara hizmet vermekte.

İlgili Görseller