real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Real’den Kadınlar Günü’ne Özel Hem İndirim Hem Çek Kampanyası

« Geri
|

Real’den Kadınlar Günü’ne Özel Hem İndirim Hem Çek Kampanyası

 

Real Hipermarketleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel indirim kampanyalarıyla kutluyor. Real 13 mağazasında, 5-8 Mart tarihleri arasında kozmetikten mutfak ürünlerine, havlulardan elektrikli kişisel bakım ürünlerine kadar bir çok üründe %50’ye varan indirim avantajı sunuyor. Ayrıca bu hafta sonu tüm mağazalarda “Hafta sonu kazan, hafta içi kullan” kampanyası da devam ediyor.

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri, her zevke ve bütçeye uygun yeni kampanyasıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor. 5-8 Mart tarihlerinde geçerli olan kampanya kapsamında; kozmetikten mutfak ürünlerine %50’ye varan indirim avantajı sunarken elektrikli kişisel bakım ürünlerinde de %25 indirim sağlıyor.  Real ayrıca, bu hafta sonuna özel “Hafta sonu kazan, hafta içi kullan”  kampanyasını da yineliyor. Hafta sonu kazan, hafta içi kullan”  kampanyası kapsamında 5-6 Mart  tarihlerinde yapılacak 100 TL ve üzeri her alışveriş 20 TL indirim çeki kazandıracak. Kazanılan çek 7-11 Mart tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.
İlgili Görseller