real,- Hipermarketleri Türkiye’de 1998’den bu yana İstanbul, Ankara, İzmit, Adana, Konya ve Antalya’da bulunan toplam 12 mağazası ile hizmet veren real,- ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ile tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. http://www.real.com.tr/

Real’den ilköğretim öğrencilerine Ücretsiz “Pasta Yapım Atölyesi”

« Geri
|

Real’den ilköğretim öğrencilerine

Ücretsiz “Pasta Yapım Atölyesi”

Real Hipermarket Etlik Antares şubesi yaklaşık 30 ilköğretim öğrencisine ücretsiz “Pasta Yapım Atölyesi” düzenledi. En çok sevdikleri lezzetlerin püf noktalarını uzmanından öğrenerek, elleriyle yapma fırsatı yakalayan öğrenciler, eğlenirken öğrendikleri atölye sonrasında katılım sertifikası da aldılar.

13 mağazasıyla kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturan Real Hipermarketleri, Etlik Antares Real Mağazası’nda yaklaşık 30 ilköğretim öğrencisiyle “Pasta Yapım Atölyesi” gerçekleştirdi. Real’in pasta ustalarından en çok sevdikleri lezzetlerin püf noktalarını öğrenme fırsatı bulan öğrenciler, ustaların yardımıyla kendi pasta ve kurabiyelerini de yaptılar. Öğrenciler, eğlenirken öğrendikleri atölye sonrasında katılım sertifikası da aldılar.

İlgili Görseller