Alternatif Bank Perakende ve Kurumsal-Ticari Bankacılık alanındaki ürünleri ile müşterilerine en uygun çözümleri sunan ve 24 yılını geride bırakan ABank, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek sektördeki pazar payını artırmayı hedefliyor. http://www.alternatifbank.com.tr/

ABank, TİDE tarafından “Kurumsal Farkındalık” Ödülü’ne layık görüldü

« Geri
|

ABank, TİDE tarafından “Kurumsal Farkındalık” Ödülü’ne layık görüldü

 ABank, 170 ülkede 190 binden fazla üyesi bulunan Uluslararası İç Denetçiler Enstitüsü’nün (IIA) Türkiye temsilcisi TİDE’nin “Farkındalık Ödülleri”nde; “Kurumsal Farkındalık” kategorisinde ödüle layık görüldü.

ABank, 170 ülkede 190 binden fazla üyesi bulunan Uluslararası İç Denetçiler Enstitüsü’nün (IIA) Türkiye temsilcisi Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nün (TİDE), “Farkındalık Ödülleri”nde, Kurumsal Farkındalık kategorisinde ödül aldı. Düzenlenen törende, ABank’ın ödülü, TİDE Başkanı Menteş Albayrak tarafından, ABank Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Mutlu Çalışkan’a takdim edildi.

Mesleki farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurum ve kişiler ile toplumsal alanda fark yaratan kişi ve kurumların ödüllendirildiği, iç denetimde farkındalık yaratmak amacıyla bu yıl 6.sı düzenlenen “Farkındalık Ödülleri”nde, 5 ayrı kategoride 30 ödül sahiplerini buldu.

Bu ödül ile ABank’ın iç denetim alanında uluslararası standartlara sahip olduğu teyit edilmiş oldu.
İlgili Görseller