LG Electronics Türkiye Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, global bir marka olarak durumunu daha da güçlendirmeye devam etmektedir. http://www.lg.com/tr

LG Çalışanları Dünya Çevre Günü’nü Çeşitli Etkinliklerle Kutladı!

« Geri
|

LG Çalışanları Dünya Çevre Günü’nü

Çeşitli Etkinliklerle Kutladı

 LG Electronics Türkiye, motivasyon ve iletişimin sürekliliğini sağlamak, takım ruhunu beslemek, yaratıcılık ve iletişimi kuvvetlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği iç iletişim etkinliklerini sürdürüyor. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Şile Yeşil Vadi Bölgesi’nde gerçekleştirilen özel etkinlikte bir araya gelen LG çalışanları, takım oyunları ve grup çalışmaları ile eğlenceli zaman geçirirken, çevre bilincini artırmak amacıyla gruplar halinde ağaç fidanı da diktiler.

İç motivasyon ve iletişimi artırmak ve takım çalışmasını kuvvetlendirmek adına düzenli olarak iç etkinlikler de gerçekleştiren LG Electronics, Türkiye çalışanlarını 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Şile Yeşil Vadi Bölgesi’nde gerçekleştirilen özel etkinlikte bir araya getirdi. Gün boyu çeşitli aktiviteler ve oyunlarla keyifli zaman geçiren ve takım çalışması, ekip ruhu, yaratıcılık konularında farkındalık kazanan LG çalışanları, Dünya Çevre Günü kapsamında 20’şer kişilik 6 grupla toplam 50 adet çeşitli ağaç fidanı ekti.

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “LG olarak, çalışanlarımızın motivasyonunu artıracak ve iletişimi kuvvetlendirecek etkinliklere çok önem veriyoruz. 5 Haziran Dünya Çevre Günü de çevre ve doğa bilinci oluşturmak ve önemli değerleri korumak adına farkındalık yaratmak için önemli bir fırsattı. Bu kapsamda hem farklı birimlerde çalışanların bir araya gelmelerini ve takım ruhu geliştirmelerini sağladığımız ve motivasyonu artırdığımız hem de çevre bilinci oluşturduğumuz önemli bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

İlgili Görseller