ODTÜ Kuzey Kıbrıs ODTÜ KKK, TC ve KKTC'nin daveti üzerine başlatılan bir yükseköğretim projesidir. ODTÜ KKK’nın eğitim kalitesi, 50 yıllık birikime sahip ODTÜ tarafından garanti edilmekte, mezunlarına uluslararası düzeyde kabul gören ODTÜ diploması verilmektedir. http://kkk.odtu.edu.tr/

ODTÜ Tanıtım Günleri Başlıyor!

« Geri
|

ODTÜ Tanıtım Günleri Başlıyor!

 ODTÜ, geleneksel Tanıtım Günlerini, “Tercih Fuarları” ve “Tercih Danışmanlığı” adı altında, iki ayrı etkinlik dizisi şeklinde düzenliyor.

 

Kıbrıs Kampusu ile, yurt dışında kampus açan ilk Türk üniversitesi unvanına sahip, Ankara, Kıbrıs ve Erdemli Kampusları olmak üzere, 3 ayrı kampüste hizmet veren, ülkemizin ve dünyanın saygın üniversiteleri arasında yer alan ODTÜ; üniversite adaylarına yönelik, Tercih Fuarları ve Tercih Danışmanlığı olmak üzere, iki ayrı etkinlik dizisini kapsayan, geleneksel ODTÜ Tanıtım Günleri’ni başlatıyor.

 

ODTÜ Tercih Fuarları

Üniversite adaylarına yönelik, üniversite yaşamı ve meslek seçimi hakkında geniş çaplı bilgi vermeyi amaçlayan ODTÜ Tercih Fuarları’nın Ankara ayağı, 19-20-21 Temmuz 2016 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde, 10:00 - 16:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.


Fuara katılan öğrenciler, bölümlerin tanıtıldığı özel oturumlarda, tüm konularda meraklarını giderebilme ve öğrenci topluluklarından sosyal tesislere, kütüphaneden burslara kadar birçok alanda ODTÜ'nün sunduğu tüm akademik, kültürel ve sosyal olanakları, yerine inceleyebilme imkânı bulacaklar. Ayrıca, akademisyenlerle birebir iletişim kurmak gibi önemli bir fırsatı da yakalayacaklar.

 

ODTÜ, İstanbul ve İzmir’de EKET Fuarlarında aday öğrencilerle buluşuyor…


ODTÜ, 22-23-24 Temmuz, 10:00 - 18:00 saatleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ve 26-27 Temmuz, 10:00 - 18:00 saatleri arasında ise, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde üniversite adayı öğrencilerle buluşuyor.

ODTÜ Tercih Danışmanlığı: ODTÜ Türkiye’yi Dolaşıyor!

ODTÜ bu sene, ODTÜ Tanıtım Günleri kapsamında, Tercih Fuarlarının yanı sıra; Tercih Danışmanlığı adı altında ikinci bir etkinlikler dizisi düzenliyor.


ODTÜ, 15 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arası, hafta içi her gün 10:00 - 16:00 saatleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kümbet Salonu'nda; 18 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arası, hafta içi her gün 10:00 - 16:00 saatleri arasında da ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Rektörlük Binası'nda; 19 Temmuz'da 10:00 - 18:00 saatleri arasında Bursa'da;  21 Temmuz'da 10:00 - 18:00 saatleri arasında Mersin'de; 22 Temmuz'da 10:00 - 18:00 saatleri arasında Adana'da ve 23 Temmuz'da 10:00 - 18:00 saatleri arasında Antalya'da Tercih Danışmanlığı etkinliklerini gerçekleştirilecek.

Tercih Danışmanlığı etkinliklerine katılan öğrenciler, bölümlerin tanıtıldığı özel oturumlarda, tüm konularda meraklarını giderebilme ve ODTÜ'nün sunduğu tüm akademik, kültürel ve sosyal olanaklar hakkında bilgi alabilme imkânı bulacaklar. Ayrıca, akademisyenlerle birebir iletişim kurmak gibi önemli bir fırsatı da yakalayacaklar.

İlgili Görseller