LG Electronics Türkiye Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, global bir marka olarak durumunu daha da güçlendirmeye devam etmektedir. http://www.lg.com/tr

LG, yeni nesil çamaşır makinelerini IFA 2016’da görücüye çıkarıyor

« Geri
|

LG, yeni nesil çamaşır makinelerini

IFA 2016’da görücüye çıkarıyor

Yenilikçi yaklaşımı ile sektörde lider olan LG, IFA 2016’da görücüye çıkan yeni nesil çamaşır makineleri ile steril ve kırışıksız çamaşır devrini başlatıyor. LG’nin yenilikçi ürünleri, tüketicilerin steril çamaşırlar için gereken tüm yıkama ve kurutma ihtiyacını karşılıyor. Enerji verimliliği ile ön plana çıkan LG çamaşır bakım ürün serisi, çamaşırların yıkama sürecini akıllı telefondan takip edebilme avantajı da sunuyor. 

LG Electronics, son inovasyonu olan çamaşır bakım teknolojilerini IFA 2016’da tüketicilerle buluşturacak. LG Electronics, IFA 2016’da çamaşır bakım tekonlojileri alanındaki son yenilikleri sergileyecek. Ön plana çıkan ürün serisi, verimli ve dayanıklı Centum System teknolojili LG SIGNATURE kurutmalı çamaşır makinesi ve LG Styler’ın yanı sıra LG’nin en yeni ürünü TWINWash’ı da kapsıyor.

LG’nin yeniden tasarladığı 12 kg kapasiteli TWINWash ürünü estetik olarak, tasarımı ile ön plana çıkan ultra-premium LG SIGNATURE çamaşır makinesine benziyor. Geniş iç hacmine sahip ana çamaşır makinesi çamaşır yığınları ile başa çıkarken, TWINWash mini yıkama bölmesi daha farklı, küçük yıkama döngüsüne programlanabiliyor. Ergonomik ve zarif ünitesi, cam kapıya monte edilen LED ekrana tam dokunuş ve yüzeyinde parmak izi ve hasarı önleyen, gövdeye uyumlu şık siyah cam özelliklerine sahip.

Enerji verimliliği ön planda

Enerji verimliliği ve dayanıklılığı ön planda tutan tüketiciler için, LG’nin Centum System serisi çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve kurutmalı çamaşır makinesi kombinasyonları mükemmel çözüm sunuyor. Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri sırasıyla A+++ -60% ve A+++ -10% enerji verimliliği oranlarına sahip. Şoklara dayanıklı ve titreşimleri ortadan kaldıran yeni damping sistemi ile Centum System çamaşır makineleri çalışırken sadece 67dB ses çıkarıyor. Centum çamaşır makinelerinin kalbinde yer alan düşük titreşimli Inverter Direct Drive motor 20 yıla kadar kullanım ömrü sunuyor.

Çamaşırları akıllı telefondan takip etme ayrıcalığı

LG SIGNATURE kurutmalı çamaşır makinesi, endüstride bir ilk olan ısı pompası dönüştürücüsü ile yıkama performansını etkilemeden A-50% oranında enerji verimliliğine ulaşmayı amaçlıyor. LG SIGNATURE kurutmalı çamaşır makinesi sahipleri, SmartThinQ Wi-Fi kontrol uygulaması sayesinde yıkama süreci ile ilgili son güncellemeleri ve yıkamanın tamamlandığına dair bilgiyi akıllı telefonlarından takip edebiliyorlar.

Kırışıksız ve steril çamaşır devri

İkinci nesil LG Styler’a sahip LG TrueSteam™ teknolojisi çamaşırları sterilize ederken kırışıklıkları ve istenmeyen kokuları kolayca ortadan kaldırıyor. Bir diğer avantajlı özellik, Moving Hanger, nazikçe çamaşırları sallayarak buhar döngüsünde kırışıklık oluşmasını önlüyor. Ayrıca, Easy Pants Crease Care özelliği ile pantolonların her zaman kuru temizlemeden gelmiş gibi görünmesini de sağlıyor.

Yenilikçi yaklaşımı LG’yi liderliğe taşıdı

IFA’ya bu yıl getirdikleri yaşam çözümleri ile bireysel çamaşır bakımını bir üst seviyeye taşıdıklarını ifade eden LG Beyaz Eşya ve Klima Çözümleri Bölümü Başkan Yardımcısı Simon Jeon “Yenilikçi yaklaşımımız LG’yi global beyaz eşya endüstrisinde lider olmaya itti” diye konuştu.

IFA 2016’yı ziyaret edecekler Berlin Messe’deki 18. Salonda yer alan LG’nin standına uğrayarak yeni çamaşır bakımı ürünlerini deneyimleyebilecek.
İlgili Görseller